Získejte bezplatné doručení při nákupu nad 2,000 Kč!
Žádné produkty v košíku.

Značka MEVA vznikla na základě mnohaletých zkušeností v oblasti sportovního oblečení a hlavně fotbalu. Nabízíme nejkvalitnější fotbalové oblečení všech velikostí, profesionálním ale i amatérským sportovcům. Naší filozofií je poskytnout komplexní péči o technické zabezpečení našich zákazníků. Chceme být spolehlivým partnerem, vybudovali jsme silný tým obchodních manažerů, kteří se neustále vzdělávají, aby našim klientům poskytovali odborný servis a vždy poradili nejvhodnější řešení, které skutečně zvýší komfort a pomůže k lepšímu výkonu. Jednoduše, abyste vždy měli pocit, že dostáváte něco víc než jinde.

Ve značce MEVA jsme spojili tyto 3 důležitá fakta:

STYL – Naše oblečení se vyznačuje moderním designem a nadčasovým střihem.

VÝKON – Používáme SOFT FIBER materiály, které zaručují vysoký komfort při pohybu, což napomáhá k dosažení maximálního výkonu při sportovní činnosti.

KVALITA – Naše HIGH-TECH materiály splňují i ty nejnáročnější požadavky sportovce. Funkční, prodyšný a ultralehký materiál v kombinaci s Meva-tech technologií zajišťuje rychlý odvod potu z těla ven a rychlé schnutí materiálu.

Naše historie

Květen 2015

Futbalové oblečenie

V květnu 2015, po letech sbírání zkušeností, vývoje a dřiny se naše firma rozhodla vytvořit svou vlastní značku sportovního oblečení - MEVA. Jelikož jsme naši značku MEVA chtěli hned od začátku postavit na vysoké profesionální kvalitě, museli jsme najít vhodného výrobce, který by splňoval naši představu.

Jedinou cestou bylo osobně navštívit výrobce sportovního oblečení. Během příštích měsíců jsme osobně navštívili mnoho předních výrobců z Česka, Maďarska, Polska, Rakouska, Německa, Itálie, Slovinska, Dánska, Holandska, Belgie, Velké Británie, Pákistánu a také z Číny.

Říjen 2015

Futbalové oblečenie

Po najetí tisíců kilometrů a navštívení desítek firem jsme nasbírali obrovské množství zkušenosti ohledně výroby sportovní oblečení. Navštívili jsme osobně firmy, které šijí pro značky jako: LOTTO, KAPPA, MACRON, ROYAL, sportík, GIVOVA, ZEUS, LEGEA, ERREA, JAKO, SELECT, HUMMEL, Uhlsport, ADIDAS, NIKE, PUMA, UMBRO, LUANVI, JOMA, KELME a mnoho dalších značek.

Nasbírali jsme mnoho zkušeností ohledně materiálů a výroby sportovního oblečení. Pochopili jsme sportovní trh a také to, proč levné značky nikdy nedosáhnou na naší kvalitu. Nechtěli jsme jít cestou nízké kvality, protože ze zkušenostmi levných značek víme, že kvůli nižší ceně se šetří na kvalitě materiálu, kvalitě šití, kvalitě stříhání a výstupní kontrole každého kusu. Tyto 4 aspekty jsou nejdůležitější.

Pokud se vynechá byť jen jediný aspekt, vznikají problémy jako trčící nitky, nekvalitní šití, které po prvním použití povolí, střih který nesedí a je nepohodlný při nošení, tenký materiál, který se opotřebuje po krátké době. Mnohé firmy se spoléhají na elektronické obchody (e-shop) kde daný produkt oblečení vypadá perfektně, ale zákazník si ho nemůže vyzkoušet osobně a tak nemůže vidět kvalitu.

Levné značky například naschvál nikde nezveřejňují gramáž materiálu, protože se spoléhají na nevědomost zákazníků. Právě tloušťka (gramáž) a kvalita materiálu nejvíce rozhodují o výrobní ceně produktu a proto pokud dané značce jde o kvantitu a ne o kvalitu, upřednostňuje pro výrobu tenké a méně kvalitní materiály.

Listopad 2015

Futbalové oblečenie

Po odzkoušení stovek vzorků a testování různých materiálů kvality, jsme se na základě těchto faktorů rozhodli pro výrobce z Číny, který splňuje i ty nejnáročnější kritéria kvality.

Kvalita našich produktů patří mezi nejlepší co náš trh momentálně nabízí. Po precizním vyjmutí materiálů, střihů a barev jsme v listopadu 2015 začali s výrobou prvních modelů značky MEVA.

Březen 2016

Logo

V Březnu 2016 jsme na trh uvedli naši vlastní značku MEVA. První reakce našich zákazníků nás ujistili, že jsme se rozhodli pro správnou cestu. A to cestu kvality.

Květen / červen 2016

Nitra

Podepisujeme první smlouvy s oblastními svazy ObFZ Trnava, ObFZ Nové Zámky, ObFZ Levice, ObFZ Komárno, UFTS zastoupenou Ing.Rudolfem Hanákem a začínáme spolupráci s ObFZ Galanta.

Listopad 2016

Vlašim

Podepsali jsme smlouvu z fotbalovým klubem FC Sellier & Bellot Vlašim, účastníky druhé české fotbalové národní ligy.

V listopadu 2016 jsme navštívili našeho výrobce v Číně kvůli novým produktům pro rok 2017. Naši současnou kolekci rozšiřujeme o další modely dresů a nové atraktivní barvy. Do sortimentu zařazujeme také nové teplákové bundy s dlouhým zipem, šusťákovou nepromokavou bundu a nový model ponožkových štulpen.

Únor 2017

Shirt Ady

Rozšiřujeme naši nabídku o nové modely. Na žádost našich zákazníků jsme fotbalový dres model Shirt MALAGA doplnili o dvě nové, stále více žádané barvy žlutá fluo a růžová fluo. Rovněž jsme přidali další nový model fotbalového dresu s názvem Shirt ADY. Tento nový dres je pojmenován na počest našeho blízkého přítele z Ružomberka.

Dále jsme rozšířili i nabídku teplákových bund, kde jsme přidali dva nové modely s dlouhým zipem. Dalšími novinkami jsou brankářské dresy a šusťáková bunda z nepromokavého materiálu.

Březen 2017

Podbrezová

Od března 2017 najdete naše dresy MEVA i v ligových mládežnických kategoriích. Podepsali jsme tříletou smlouvu s fotbalovým klubem FO ŽP Sport Podbrezová o výhradním dodávání zápasového oblečení pro všechny mládežnické kategorie od U9 až po U17