O značce MEVA

Značka MEVA vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oblasti sportovního oblečení a zejména fotbalu. Nabízíme fotbalové oblečení nejvyšší kvality všech velikostí pro profesionální i amatérské sportovce. Naší filozofií je poskytovat komplexní péči o technickou podporu našich zákazníků.

Mnoho amatérských klubů a sportovců by rádo mělo kvalitní oblečení, jaké vídají u profesionálních sportovců , ale nemohou si ho dovolit. Každý klub by chtěl s míči nejen hrát zápasy, ale také s nimi trénovat. Ale nemohou si to dovolit... Víte?

 Cílem značky MEVA je přinášet výrobky nejvyšší kvality za dostupné ceny i pro nejmenší kluby.    Díky nám si i ty nejmenší kluby budou moci dovolit trénovat a hrát ve špičkovém profesionálním oblečení z nejnovějších materiálů, které je zdravotně nezávadné a dokonale padne.   Také díky našim míčům bude i ten nejmenší klub moci trénovat a hrát zápas s profesionálními míči vyrobenými nejmodernější technologií.

Jak toho dosáhneme? Osobní výběr materiálů, designu, funkčnosti a střihů. Podrobné testování každého výrobku.

Naše hodnoty

Ve značce MEVA jsme spojili tyto tři důležité skutečnosti:

Styl

Naše oblečení se vyznačuje moderním designem a nadčasovým střihem.

Power

Používáme materiály SOFT FIBER, které zaručují vysoký komfort při pohybu, což pomáhá dosáhnout maximálního výkonu při sportovních aktivitách.

Kvalita

Naše HIGH-TECH materiály splňují i ty nejnáročnější požadavky sportovců. Funkční, prodyšný a velmi lehký materiál v kombinaci s technologií meva-tech zajišťuje rychlý odvod potu od těla a rychlé schnutí materiálu.

Kdo jsme

Náš tým

Mario Kyjak

Majitel

Aviana Plummer

GENERÁLNÍ ŘEDITEL / ZAKLADATEL

Braydon Wilkerson

GENERÁLNÍ ŘEDITEL / ZAKLADATEL

Kristin Watsonová

GENERÁLNÍ ŘEDITEL / ZAKLADATEL
Jak jsme začali

Naše historie

2006

Můj příběh začal už v mládí, kdy jsem jako šestiletý kluk začal intenzivně hrát fotbal. Během své seniorské fotbalové kariéry jsem oblékal fotbalové oblečení různých značek, což mi dalo značné zkušenosti a přehled o tomto segmentu. Postupem času jsem se o sportovní oblečení zajímal stále více, až jsem nakonec s fotbalem spojil nejen svůj osobní, ale i profesní život.

Od roku 2005 jsem začal prodávat své první fotbalové oblečení profesionálně jako distributor. Od té doby jsem osobně navštívil a podrobně poznal mnoho fotbalových značek po celé Evropě. Během těchto let se mi podařilo na Slovensku vybudovat tým obchodních profesionálů, se kterými jsme se společně stali jedním z lídrů na slovenském fotbalovém trhu. Každá značka má však vždy kromě silných stránek i slabiny. A to byl impuls, proč jsem si začal pohrávat s myšlenkou přinést fotbalovým klubům značku, která by byla dokonalá ve všech směrech a snažila by se zachovat maximální kvalitu souběžně s přijatelnou cenou.

Čekalo nás velmi těžké rozhodování. Dva hlavní byly: Pokračovat v prodeji fotbalové značky jako distributor a nemít možnost rozhodovat o materiálech a designu a zároveň svým jménem garantovat něco, co nemůžeme ovlivnit? Nebo se vydáme náročnější cestou a vložíme všechny své zkušenosti do vlastní fotbalové značky a vytvoříme ji na fotbalovém trhu jedinečnou? Jak jsme se rozhodli?

Bylo to nejtěžší rozhodnutí mého života. Vydali jsme se na cestu k vytvoření vlastní značky. Vložil jsem do něj všechny své úspory, a protože jsem v té době už měl rodinu, bylo to opravdu velké rozhodnutí. Já jsem však před sebou viděl jen jednu cestu, cestu vítěze. Neúspěch jsem si nepřipouštěl a teď vím, že to byl můj hnací motor k vybudování nejlepší fotbalové značky na Slovensku. A můj vzkaz pro vás?
"Jdi za svým snem, protože každý z nás může změnit svět!"
V květnu 2015, po letech sbírání zkušeností, to přišlo! Rozhodli jsme se definitivně vytvořit vlastní fotbalovou značku MEVA. Protože jsme chtěli značku MEVA od počátku budovat na vysoké profesionální kvalitě, museli jsme najít vhodného výrobce, který by splnil naše představy, aniž bychom museli dělat 100% kompromisy.

2015

květen 2015

V květnu 2015, po letech sbírání zkušeností, to přišlo! Rozhodli jsme se definitivně vytvořit vlastní fotbalovou značku MEVA. Protože jsme chtěli značku MEVA přímo z začít stavět na vysoké profesionální kvalitě, museli jsme najít vhodného výrobce, který by splňoval naše představy, aniž bychom museli dělat 100% kompromisy.

září 2015

Po ujetí tisíců kilometrů a návštěvě desítek firem jsme získali obrovské množství zkušeností s materiály a výrobou sportovního oblečení.

Osobně jsme navštívili firmy, které šijí pro značky jako LOTTO, KAPPA, MACRON, ROYAL, SPORTIKA, GIVOVA, ZEUS, LEGEA, ERREA, JAKO, SELECT, HUMMEL, UHLSPORT, ADIDAS, NIKE, PUMA, UMBRO, LUANVI, JOMA, KELME a mnoho dalších populárních značek. Rozumíme sportovnímu trhu a faktům, proč levné značky nikdy nemohou dosáhnout vysoké kvality. Nechtěli jsme jít cestou nízké kvality, protože ze zkušeností s levnými značkami víme, že nižší cena je na úkor kvality materiálů, kvality šití, kvality střihu a kvality výstupní kontroly každého kusu. Tyto 4 aspekty jsou podle našeho názoru nejdůležitější a byly a jsou pro nás klíčové. Pokud se vynechá byť jen jeden aspekt, vznikají problémy a nedokonalosti, jako jsou trčící nitě, nekvalitní šití, které se po prvním použití uvolní, křivý střih, špatně padnoucí a nepohodlné nošení, tenký materiál, který se po krátké době opotřebuje. Mnoho zákazníků a klubů se spoléhá na e-shopy, kde výrobek vypadá na obrázku perfektně, ale zákazník si jej nemůže vyzkoušet, a tak se nemůže přesvědčit o skutečné kvalitě materiálů a šití. Možná jste to nevěděli, ale například levné značky záměrně nikde neuvádějí gramáž a název materiálů, protože spoléhají na neznalost zákazníků. Tloušťka (gramáž) a druh materiálu nejvíce určují výrobní cenu výrobku, a proto pokud značce záleží na kvantitě, a nikoli na kvalitě, dává přednost tenkým a méně kvalitním materiálům pro výrobu.

říjen 2015

Po ujetí tisíců kilometrů a návštěvě desítek firem jsme získali obrovské množství zkušeností s výrobou sportovního oblečení. Osobně jsme navštívili firmy, které šijí pro značky, jako jsou: LOTTO, KAPPA, MACRON, ROYAL, SPORTIKA, GIVOVA, ZEUS, LEGEA, ERREA, JAKO, SELECT, HUMMEL, UHLSPORT, ADIDAS, NIKE, PUMA, UMBRO, LUANVI, JOMA, KELME a mnoho dalších značek.S materiály a výrobou sportovního oblečení máme bohaté zkušenosti. Rozumíme sportovnímu trhu a víme, proč levné značky nikdy nedosáhnou naší kvality. Nechtěli jsme jít cestou nízké kvality, protože ze zkušeností levných značek víme, že kvůli nižší ceně šetří na kvalitě materiálu, kvalitě šití, kvalitě střihu a kvalitě výstupní kontroly každého kusu. Tyto 4 aspekty jsou nejdůležitější.Pokud je opomenut byť jen jediný aspekt, vznikají problémy, jako je lepení nití, nekvalitní šití, které se po prvním použití uvolní, střih, který nesedí a je nepohodlný při nošení, tenký materiál, který se po krátké době opotřebuje. Mnoho firem se spoléhá na elektronické obchody (e-shopy), kde oděvní výrobek vypadá perfektně, ale zákazník si ho nemůže osobně vyzkoušet, a tak se nemůže přesvědčit o jeho kvalitě.Levné značky například záměrně nikde neuvádějí hmotnost materiálu, protože spoléhají na neznalost zákazníků. Právě tloušťka (gramáž) a kvalita materiálu nejvíce určuje výrobní cenu výrobku, a proto pokud značce jde o kvantitu, a ne o kvalitu, dává při výrobě přednost tenčím a méně kvalitním materiálům.

listopad 2015

Po stovkách vzorků a testování různých kvalitních materiálů jsme se na základě těchto faktorů rozhodli vybrat výrobce z Asie, který splňuje i ta nejnáročnější kritéria kvality. A to byla priorita. Kvalita těchto výrobků patří k tomu nejlepšímu, co světový trh v současnosti nabízí. Po precizním výběru materiálů, střihů a barev jsme v listopadu 2015 zahájili výrobu prvních modelů naší vlastní značky MEVA.

futbalove oblecenie mevasport
2016

březen 2016

Poločas skončil a v březnu 2016 jsme na slovenský fotbalový trh uvedli vlastní značku MEVA. První reakce našich zákazníků nás ujistily, že jsme zvolili správnou cestu. A to je cesta kvality.

futbalove oblecenie mevasport

květen/červen 2016

A je to tady. Podepisujeme první smlouvy s oblastními svazy ObFZ Trnava, ObFZ Nové Zámky, ObFZ Levice, ObFZ Komárno, ObFZ Galanta...atd. Postupně začínáme oblékat stále více fotbalových klubů na Slovensku a v České republice. Naše výrobky se dostaly i na ligové trávníky.

listopad 2016

Podepsali jsme smlouvu s FC Sellier Bellot Vlašim, účastníkem druhé české fotbalové ligy. Navštívili jsme našeho výrobce v Číně ohledně nových výrobků pro rok 2017. Naši tehdejší kolekci rozšiřujeme o další zajímavé modely dresů a nové atraktivní barvy. V nabídce je také nová dlouhá tepláková bunda na zip, nepromokavá bunda "shushtak" a nový model ponožek "shtucni".

futbalove oblecenie mevasport
2017

únor 2017

A opět přicházíme s novými modely a naše nabídka se rozrůstá. Na přání našich zákazníků jsme do modelu fotbalových dresů Shirt MALAGA přidali 2 nové, stále žádanější barvy - žlutou a růžovou. Přidali jsme také další nový model fotbalového dresu s názvem Shirt ADY. Tento nový dres je pojmenován na počest našeho blízkého přítele z Ružomberka. Následně jsme také rozšířili nabídku teplákových bund, do které jsme přidali 2 nové modely s dlouhými zipy. Dalšími novinkami jsou brankářské dresy a "šusťáková" bunda z nepromokavého materiálu.

futbalove oblecenie mevasport

březen 2017

Od března 2017 najdete naše dresy MEVA také v kategoriích mládežnických lig. S fotbalovým klubem FO ŽP Sport Podbrezová jsme podepsali tříletou smlouvu na výhradní dodávky zápasového oblečení pro všechny mládežnické kategorie od U9 do U17. Na náš seznam jsme tak přidali další úspěch.

futbalove oblecenie mevasport
2019

červen 2019

Dne 4.6.2019 se nám podařilo opět skórovat. Marek Hamšík oficiálně informoval rodiče své fotbalové akademie o uzavření spolupráce se značkou MEVA. Kromě kompletního tréninkového oblečení byla představena také speciálně vyrobená edice zápasových dresů. Tyto jedinečné dresy mají na boku vytištěný obličej Marka Hamšíka a na hrudi vyšité logo fotbalové akademie. Po třech letech na trhu se značka MEVA stala druhou v pořadí.
nejprodávanější značka na Slovensku. Pro mě a můj tým je to obrovský úspěch. Tato skutečnost mě neuvěřitelně posílila. Moje vlastní značka, kterou jsem sám vymyslel a založil, dokázala konkurovat světoznámým značkám jako Adidas, Puma, Nike, které investují miliony eur do marketingu.

2020

Protože od začátku bylo mou vizí být nejlepší na Slovensku, pracoval jsem se svým týmem ještě usilovněji a v roce 2020 se značka MEVA stane jedničkou na slovenském fotbalovém trhu. Vítěz je vždy jen jeden. A my jsme to dokázali. Podle Slovenského fotbalového svazu se MEVA stala nejprodávanější fotbalovou značkou na Slovensku prostřednictvím kreditního systému. To se nám podařilo udržet i v roce 2021 a věříme, že budeme i nadále lídrem. Děkujeme!

2022

Budoucnost značky MEVA se úspěšně rozvíjí již v tomto okamžiku. MEVA se stává oficiálním sponzorem podstatné části soutěží dospělých a podporuje i juniory. Poprvé v historii mají všechny soutěže ZsFZ své příznivce.

Motto mé značky zní "Jdeme vlastní cestou". V překladu to znamená, že se snažím do značky MEVA vložit sebe a vše, co jsem se ve světě fotbalu naučil. A v tomto přesvědčení budu pokračovat, aby značka MEVA dosáhla svého snu a dotkla se hvězd.

Přehrát video

O naší společnosti

V tuto chvíli bych nebyl schopen nakreslit jediný tah, a přesto mám pocit, že jsem nikdy nebyl větším umělcem než nyní.

Přehrát video

Jak se vyrábějí naše dresy

Celou mou duši ovládl nádherný klid, jako tato sladká jarní rána, která si užívám celým srdcem.